cropped-Untitled-1.png

توسعه اینترنت و سرعت بالای توسعه تکنولوژی شیوه زندگی ما را به کلی دگرگون کرده است. در روزگار کنونی حجم بالای کارها و فعالیتهایی که هر شخص روزانه باید به آنها رسیدگی کند بیش از گذشته ارزش زمان را به رخ میکشد.

و همگی ما همواره به دنبال شیوه ای هستیم تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشیم که فارغ از درگیری های روزمره ، برای انجام امور مورد علاقه ی خود اختصاص دهیم.یکی از این شیوه های ذخیره ی زمان، خرید اینترنتی و آنلاین است.

در حال حاضر اکثر افراد این سبک خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است که شیوع ویروس کرونا به همه گیری و رواج این نوع خرید شتاب بیشتری داده است.

با گسترش خرید و فروش آنلاین، تقریبا تمامی مشاغل و اصناف بخشی از فعالیتهای خود را به رشد سهم شان در این بازار اختصاص داده و همواره به دنبال راههایی برای  جلب مخاطب و مشتری بیشتر در فضای مجازی و بازارهای اینترنتی هستند.

بسته بندی خلاقانه و با کیفیت یکی از شیوه های جذب مشتری است که در بازاریابی ، تبلیغات و فروش بسیار موثر است و برای هر مجموعه به منزله یک شناسنامه جهت معرفی محصول است. در حقیقت بسته بندی محصولات نشان دهنده ی نحوه نگهداری و محافظت از کالا  و در واقع ارزشیست که برای مصرف کننده قائل میشوید.بسته بندی می تواند یک محصول خوب را به محصول عالی تبدیل کند.

 بعنوان مثال ، هدف از بسته بندی کردن مواد غذایی این است که هم ، زمان نگه داری آن ماده غذایی افزایش یابد و هم به طور کلی از عوامل فساد درونی و بیرونی حفظ شود. همچنین حمل و نقل مواد غذایی بهتر و آسان تر انجام گردد امروزه این مهم به یکی از دغدغه های صاحبان کارخانه جات تولید خوراکی و همچنین رستورانها ، فست فودها ،کترینگها، قنادیها و تولید کنندگان کیک و شیرینی تبدیل شده است.

در همین راستا مجموعه ی چاپارپک بر آن شد تا با استفاده از تجربه ی سالها فعالیت در زمینه ی تامین انواع جعبه های مقوایی بهداشتی و همکاری با برندهای مطرح در این عرصه ، زمینه ای فراهم آورد تا جعبه ی مورد  نیاز برای  بسته بندی محصول تولیدی تان را به آسان ترین روش ممکن و در هر زمان خرید نموده و در مکان مد نظر تحویل بگیرید.

اکنون شما میتوانید زمان بیشتری را به استراحت یا رسیدگی به امور شخصی خود اختصاص داده و نیمی از الزامات (انواع جعبه پیتزا ، همبرگر ، اسنک و سیب زمینی ،جالیوانی دوتایی و چهارتایی، سینی های مقوایی با رنگهاو فرمهای متنوع، جعبه های غذا، صفحه کیک و ….)  رستوران ، شیرینی سرا یا فست فود خود را به راحتی بصورت آنلاین با قیمتهای مناسب و تحویل رایگان از چاپارپک خرید کنید.

بودن کنار شما افتخار ماست.